V ČAP nás je 1341!
Log in
  • Úvod
  • Sexvečery pod lampou V.

Sexvečery pod lampou V.

  • 13/10/2021
  • 17:00 - 18:30
  • Zoom

Registration

  • Pro řádné i kandidátní členy, je třeba být přihlášen ke svému čtu.

Registration is closed

Po letní pauze pokračujeme v úspěšném online cyklu Sexvečery pod lampou.

13.10. Polyamorie - Iva Rolederová

Název: Konsensuální nemonogamie

 

V naší kultuře máme sklon předpokládat, že lidé jsou monogamní a ty, kteří mají vztah s vice než jednou osobou považovat za nezávazně randící nebo nevěrníky. Ale existuje třetí alternativa. Konsensuální nemonogamie znamená životní styl, ve kterém může člověk mít více než jeden romantický vztah za souhlasu a s podporou všech zúčastněných. Přijďte porozumět tomuto alternativnímu vztahovému uspořádání, za úroveň bulvárních titulků a vlastních stereotypů. Příspěvek nabídne zamyšlení nad tím, co takový klient obvykle potřebuje, pohledem psychoterapeutaPár vět o mě:

Mgr. Iva Rolederová vystudovala Psychologii na FF UK, kde nyní dělá doktorát v oblasti sexuální psychologie. Ve své soukromé psychoterapeutické praxi se věnuje práci s jednotlivci a páry, zejména v oblasti vztahů, intimity a sexuality. Zajímá se o netradiční formy vztahů, o to jak udržet sexuální touhu v dlouhodobých vztazích a tuto misi podporuji jako autorka edice intimních inspirací pro páry v projektu MAMESE.


Rádi bychom vám nabídli příspěvky a diskusi na některá témata, která aktuálně řešíme s klienty na sexuologických pracovištích. V nějaké formě se s nimi setkává každý terapeut i ve své praxi.

Cílem je sdílet zkušenosti a informace, propojit kontakty, posílit spolupráci mezi psychoterapií a sexuologií, případně dalšími spolupracujícími obory.

Seminář proběhne na platformě Zoom.

Témata dalších setkání :

22.11. Sexualita lidí s MP. P. Eisner

Partnerské organizace:

  

      

     


Kontakt:

Česká asociace pro psychoterapii, z.s.

Náměstí I.P. Pavlova 1785/3,

Praha 2, 120 00

IČ: 70860122        

Bankovní spojení: 22332233 / 2010 

Telefon: +420 774 050 413

Email: info@czap.cz

O asociaci:

Česká asociace pro psychoterapii je společnost zodpovědných psychoterapeutek a psychoterapeutů, kteří splňují kvalifikační a etické podmínky členství i podmínky kontinuálního vzdělávání a supervize.

Ochranná známka:

Naše člen*k*y rozpoznáte podle odznaku (ochranné známky), kterým se mohou označovat:


Důležité odkazy:

HLEDÁTE TERAPII?

© Česká asociace pro psychoterapii

Powered by Wild Apricot Membership Software