V ČAP nás je 1341!
Log in

ZAJÍMAVÉ DOKUMENTY

Přečtěte si o výzkumu psychoterapie v době lockdownu nebo pravidla a doporučení evropského psychoterapeuta. Zajímavé průzkumy, informace a články o mezinárodní situaci psychoterapie.

        KE STAŽENÍCERTIFIKOVANÉ PSYCHOTERAPEUTICKÉ VÝCVIKY

Pro výkon psychoterapeutické profese je zapotřebí komplexní psychoterapeutické vzdělání. Skládá se zpravidla ze sebezkušenosti v daném terapeutickém směru, teorie, nácviku metod a často i vlastní individuální psychoterapie. Vedeme seznam ČAP uznaných výcviků a také umožňujeme přihlásit Váš výcvik k certifikaci.

SEZNAM CERTIFIKOVANÝCH VÝCVIKŮNADCHÁZEJÍCÍ AKCE

Pořádáme pravidelné konference, Semináře dobré praxe, přednášky a další akce.

Tady najdete jejich aktualizovaný seznam.

    KALENDÁŘ AKCÍ ČAP

Všechny AKCE

Obecní kašna

MENTORINGOVÝ PROGRAM

Začínáte v psychoterapeutické praxi a ocenili byste podporu? Připravili jsme pro vás program přesahující intervizní setkání i supervizi. Nyní se můžete propojit se zkušenějším kolegou, mentorem, který vám pomůže při prvních krocích vlastní praxí. Zde najdete jejich seznam.

 ZAJÍMÁ MĚ MENTORING

SUPERVIZE

Pravidelná supervize je nedílnou součástí kvalitního poskytování psychoterapie. Místo podpory, konstruktivní zpětné vazby i osobního růstu. Česká asociace pro psychoterapii považuje supervizi za podmínku řádného členství ve svých řadách. Seznam supervizorů najdete tady.

   HLEDÁM SUPERVIZORA
PLACENÁ INZERCE

Chcete propagovat svůj výcvik, seminář nebo konferenci na našich stránkách? Napište nám a určitě se dohodneme, za jakých podmínek u nás můžete inzerovat svůj projekt.

ZAJÍMÁ MĚ VÍC


Partnerské organizace:

  

      

     


Kontakt:

Česká asociace pro psychoterapii, z.s.

Náměstí I.P. Pavlova 1785/3,

Praha 2, 120 00

IČ: 70860122        

Bankovní spojení: 22332233 / 2010 

Telefon: +420 774 050 413

Email: info@czap.cz

O asociaci:

Česká asociace pro psychoterapii je společnost zodpovědných psychoterapeutek a psychoterapeutů, kteří splňují kvalifikační a etické podmínky členství i podmínky kontinuálního vzdělávání a supervize.

Ochranná známka:

Naše člen*k*y rozpoznáte podle odznaku (ochranné známky), kterým se mohou označovat:


Důležité odkazy:

HLEDÁTE TERAPII?

© Česká asociace pro psychoterapii

Powered by Wild Apricot Membership Software