774 050 413

Výzkum psychoterapie

Centrum pro výzkum psychoterapie při Katedře psychologie FSS MU v Brně ve spolupráci s Českou asociací pro psychoterapii, Asociací manželských a rodinných poradců a Společností pro návykové nemoci ČLS JEP realizuje průzkum psychoterapeutických metod.

Vážené kolegyně a kolegové,

obracíme se na Vás s prosbou o účast v průzkumu zaměřeném na využívání psychoterapeutických postupů v praxi psychoterapeutů, poradců a dalších odborníků, a to napříč různými rezorty a kontexty. Naším cílem je zevrubně zmapovat podobu současné praxe.

Přestože jsou psychoterapeutické postupy v České republice uplatňovány v řadě různých kontextů, musí psychoterapie často obhajovat svoji smysluplnost a prospěšnost. Prosíme, pomozte vyplněním tohoto dotazníku psychoterapeutickou činnost lépe empiricky ukotvit.

Dotazník byl sestaven tak, aby Vám jeho vyplnění nezabralo více než 20 minut. Průzkum je anonymní a jeho výsledky budou zveřejněny ve formě odborných publikací (o jejich zveřejnění budeme informovat na webových stránkách Centra pro výzkum psychoterapie). Snažíme se oslovit co nejširší skupinu odborníků a využíváme proto různých kanálů - omlouváme se tedy, pokud Vám odkaz na průzkum přijde z více stran.

Odkaz na dotazník:

http://psych.fss.muni.cz/psychotherapyresearch/limesurvey/index.php/198488

 

Děkujeme za Váš čas a pomoc.

 

Mgr. Tomáš Řiháček, Ph.D.

MUDr. Jan Roubal, Ph.D.

Bc. Ondřej Bílý

Napiš komentář

Post comment as a guest

0
  • Žádné komentáře nenalezeny

Upekli jsme pro Vás koláčky (cookies), aby byly naše stránky pro Váš prohlížeč snadno stravitelné.