774 050 413

Inzerce

Nabízím od LISTOPADU sdílení vybaveného a příjemného terapeutického prostoru na Andělu. Nájem se dělí mezi 3 terapeuty a pro jednoho to vychází na částku 2.281kč/měsíc. Místnost si rezervujeme přes sdílený google kalendář a je v ní volno především během dne, často i odpoledne a večer. Foto místnosti na http://terapie-systemia.cz/kontakt/

Kontakt na mě  nebo 777970012. Lenka Thelma Pavlasová

 

 

 

Vážení kolegové a kolegyně,
od ledna 2020 nabízíme sdílení terapeutických prostor v Praze v Dejvicích, 5 min od metra Dejvická. Nabízíme 1 - 2 dny v týdnu, měsíční poplatek při využití jednoho dne je 2850 Kč. Prostory jsou klidné, moderně vybavené, po rekonstrukci s výhledem do zeleně ve dvoře. K vybavení patří WC, malá kuchyňka, kávovar. Možnost využití internetu za malý poplatek. Z prostor lze vyjít do parčíku uvnitř vnitrobloku.
V případě zájmu volejte: Ivana Šindlerová, 732 419 262
www.tavia.cz

Adresa prostor/pracoviště: Psychoterapeutické centrum Tavia, Nikoly Tesly 8, Praha 6 - Dejvice

 

 

 

Nabídka je vhodná pro psychology/psychoterapeuty jako doplněk k dalším pracovním aktivitám. Podmínkou je mít psychoterapeutický výcvik a zkušenosti z terapeutické praxe. Výhodou je schopnost terapeuticky pracovat i s dětmi a dospívajícími klienty, páry nebo vést sezení v angličtině či jiných světových jazycích.

Adresa pracoviště: Praha - Vinohrady

V případě zájmu zašlete CV a motivační dopis na email:

 

 

Dobrý den, kolegové,

nabízíme prostory pro terapeutickou praxi v oblasti Prahy 3 - Vinohrady (5 min na metro A - Jiřího z Poděbrad, či tram Olšanské náměstí).

Jedná se o dvě tiché místnosti, z nichž jedna je svou velikostí vhodná i pro skupinovou psychoterapii či práci s tělem. Obě místnosti mají výhled do koruny stromu klidného vnitrobloku.

Součástí prostor je čekárna, plně vybavená kuchyň, koupelna, toaleta.

Prostory aktuálně vybavujeme, k dispozici budou od září. Možno pronajmout na 1-4 dny v týdnu (buď obě místnosti současně nebo pouze jedna z nich, dle preferencí).

V případě zájmu ráda zašlu fotografie či Vás osobně přivítám na prohlídce prostor.

Michaela Vlasáková Charyparová, , tel. 734 267 827

 

Rádi bychom Vám nabídli hezké, nově zrenovované prostory pro terapeutickou práci. Disponujeme dvěma vybavenými místnostmi (i pro práci s dětmi). Obě mají výhled do zeleného vnitrobloku. Jsme dobře dostupní z metra B i C. Možnost podnájmu na 1-4 dny v týdnu. Rádi zašleme fotografie nebo se k nám přijďte rovnou podívat ;-) Hezké léto!

Adresa prostor: U Průhonu, Praha 7

Kontakt: Radana Farkašová, , 777 232 621

 

 

Nabízím sdílení terapeutických prostor 20m od výstupu z metra Můstek, na Václavském náměstí. Prostor je tichý, orientovaný do vnitrobloku.

Možnost spolupráce již od 1/2 dne.

Vybavení prostoru: konferenční stolek se třemi křesly, psací stůl, počítač, tiskárna, telefon, CD přehrávač.

Prostor je klimatizovaný s centrálním vytápěním, světelné řešení se žaluziemi, k dispozici čekací prostor pro klienty (vybaven židlemi a odkládacími stolky) s pánskou a dámskou toaletou a oddělenou uzavřenou kuřárnou. Na stejném podlaží je bistro. V ceně jsou zahrnuty služby recepce, energie, internet, úklid, odvoz odpadků a pojištění prostoru.
V průběhu ledna budeme rozšiřovat naše zařízení o další prostory, které jsou vhodné pro skupinovou terapii a relaxace.
Možnost pronájmu přednáškového sálu (100 osob) v budově.

V případě zájmu zašlu více informací i fotografie, nebo se ráda osobně sejdu při prohlídce prostor.

Kontaktní údaje: Martina Zborníková,tel. 774 339 996 nebo mail: 

 

 

Strana 1 z 2

Podat inzerát

Upekli jsme pro Vás koláčky (cookies), aby byly naše stránky pro Váš prohlížeč snadno stravitelné.