774 050 413

Inzerce

Nabízím od LISTOPADU sdílení vybaveného a příjemného terapeutického prostoru na Andělu. Nájem se dělí mezi 3 terapeuty a pro jednoho to vychází na částku 2.281kč/měsíc. Místnost si rezervujeme přes sdílený google kalendář a je v ní volno především během dne, často i odpoledne a večer. Foto místnosti na http://terapie-systemia.cz/kontakt/

Kontakt na mě  nebo 777970012. Lenka Thelma Pavlasová

 

 

 

Nabídka je vhodná pro psychology/psychoterapeuty jako doplněk k dalším pracovním aktivitám. Podmínkou je mít psychoterapeutický výcvik a zkušenosti z terapeutické praxe. Výhodou je schopnost terapeuticky pracovat i s dětmi a dospívajícími klienty, páry nebo vést sezení v angličtině či jiných světových jazycích.

Adresa pracoviště: Praha - Vinohrady

V případě zájmu zašlete CV a motivační dopis na email:

 

 

Dobrý den, kolegové,

nabízíme prostory pro terapeutickou praxi v oblasti Prahy 3 - Vinohrady (5 min na metro A - Jiřího z Poděbrad, či tram Olšanské náměstí).

Jedná se o dvě tiché místnosti, z nichž jedna je svou velikostí vhodná i pro skupinovou psychoterapii či práci s tělem. Obě místnosti mají výhled do koruny stromu klidného vnitrobloku.

Součástí prostor je čekárna, plně vybavená kuchyň, koupelna, toaleta.

Prostory aktuálně vybavujeme, k dispozici budou od září. Možno pronajmout na 1-4 dny v týdnu (buď obě místnosti současně nebo pouze jedna z nich, dle preferencí).

V případě zájmu ráda zašlu fotografie či Vás osobně přivítám na prohlídce prostor.

Michaela Vlasáková Charyparová, , tel. 734 267 827

 

Rádi bychom Vám nabídli hezké, nově zrenovované prostory pro terapeutickou práci. Disponujeme dvěmi vybavenými místnostmi (i pro práci s dětmi). Obě mají výhled do zeleného vnitrobloku. Jsme dobře dostupní z metra B i C. Možnost podnájmu na 1-4 dny v týdnu. Rádi zašleme fotografie nebo se k nám přijďte rovnou podívat ;-) Hezké léto!

Adresa prostor: U Průhonu, Praha 7

Kontakt: Radana Farkašová, , 777 232 621

 

 

Dobrý den kolegové,


Nabízím k pronájmu psychoterapeutickou místnost Panta Rhei v centru Olomouce s výhledem na kostel sv. Michala a Mariásnký sloup (Mlýnská 938).

Strana 1 z 2

Podat inzerát

Upekli jsme pro Vás koláčky (cookies), aby byly naše stránky pro Váš prohlížeč snadno stravitelné.