774 050 413

Zprávy z ČAP

Hello fellow members of ČAP from Mata Hari the international group.

Restrictions are easing and many people are celebrating the end of the Covid-19 pandemic with an exceptionally long dinner table feast across Charles Bridge on the 30th June.

Život v Česku se vrací do běžných kolejí, psychoterapeuti mohou otevřít své pracovny pro osobní návštěvy, proto Anténa - psychoterapeutická linka pro ty, které trápí karanténa ukončila provoz 10.5.2020 ve 22 hodin.

 

Vážení a milí kolegové.

v pondělí 27. dubna budeme moci opět nahlédnout do našeho starého psychoterapeutického světa. Tuto informaci jsme dostali potvrzenou z Ministerstva obchodu a průmyslu a právničkou ČAP Alenou Hájkovou.

Od 11.5. je možné pořádat skupinová setkání  do 15 osob při dodržování obecné známých hygienických doporučení. Mysleme na to, že pro některé klienty riziko či pocit nebezpečí stále trvá a skupinová situace může tento pocit zesílit.

Vážení a milí kolegové,


na adrese www.psychoterapie.cz byla spuštěna informační stránka pro linku psychoterapeutické podpory provozovanou členy naší asociace. Srdečně děkujeme všem, kteří jste se na jejím provozu podíleli v testovacím období a budete podílet i dále v ostrém provozu.

Strana 1 z 10

Upekli jsme pro Vás koláčky (cookies), aby byly naše stránky pro Váš prohlížeč snadno stravitelné.